Promoty sisuloojale

Tee koostööd ägedate brändidega ning teeni sisuturunduse abil lisaraha.

Mida Promoty pakub?

1. Koostööpakkumised brändidelt

Kui oled end Promoty platvormil registreerinud, saavad brändid sulle hõlpsa vaevaga erinevaid koostööpakkumisi saata.
.

2. Lisasissetulek ja tasuta tooted

Kõik kampaaniapostitused Promotys on tasustatud. Lisaks saavad Promoty kasutajad tihtipeale tasuta (uusi) tooteid proovida, kinopileteid, kutseid eksklusiivsetele üritustele ja palju muud.
.

3. Eesti suurim sisuloojate kogukond

Promotys oled osa sisuloojate kogukonnast, mille kasutajad suhtlevad omavahel nii sotsiaalmeedias kui päris elus. Lisaks korraldame Promoty Influencer Akadeemiat, kus koolitame välja tulevasi professionaalseid sisuloojaid.
.

Kuidas see toimib?

1. Bränd loob kampaania

Kampaania loomisel kirjeldab turundaja, mida sisulooja tegema peab, millised sõnumid postituse tekstis sisalduma peavad ning valib välja sisuloojad, kellele pakkumine saadetakse.

.

2. Sisulooja saab pakkumise

Kui kampaania on brändi poolt loodud, saadetakse pakkumine valitud kasutajatele. Sisulooja näeb kampaania nõudmiseid ning saab otsustada, kas võtab pakkumise vastu või lükkab tagasi. 

3.  Sisulooja täidab pakkumise

Sisulooja täidab pakkumise ning postitab kampaaniafoto enda Instagrami. Promoty tark süsteem kontrollib, kas postituse tekst sisaldab brändi poolt määratud teksti ning hashtag‘e.
.

4.  Sisulooja teenib raha

Postituse tegemise järel on brändil kolm päeva aega, et postitus üle vaadata ja vajadusel täiendusi teha. Seejärel kantakse sisuloojale postituse eest tasu paari päeva jooksul tema poolt määratud pangakontole.

Mõned brändid, kellega saad koostööd teha:


.

Promoty on ideaalne platvorm ühendamaks instagrami sisuloojaid ning brände. Koht, kus leida just enda ideedele ning visioonidele kaasa lööma brändid, kes sind kõnetavad.

Tõeliselt hea võimalus olla osa Eesti kasvavast sisuloojate kogukonnast.

kirsti vaikla, sisulooja & promoty akadeemia mentor

Olles Promoty kasutaja, saad oma sotsiaalmeedias ägedate brändidega koostööd teha, seeläbi lisaraha teenida ning olla osa Eesti suurimast sisuloojate kogukonnast.
.

Bitnami