Sotsiaalmeedia on kõige tõhusam kanal brändi edendamiseks.

Promoty abil jõuate sadade või isegi tuhandete Instagrami kasutajateni, kes hea meelega Teie brändi või toodet oma sõpradele ja jälgijatele soovitavad.

Kuidas Promoty Töötab


Asi on lihtne: defineeri sihtgrupp, loo kampaania ning jälgi, kuidas terve Instagram sinu brändi postitustest kihama lööb!

about

1. Loo konto ja registreeri oma Bränd

Loo konto ning registreeri Bränd. See on kõik mida pead tegema, et alustada kampaaniate loomisega!

Promoty võimaldab Sul hallata ka mitut Brändi korraga ning leiab Sulle just need Instagrami kasutajad keda sa vajad - tavalistest kasutajatest, suurte mõjutajateni!

2. Loo kampaania ja vali sihtgrupp

Promotyga on lihtne oma turunduskampaaniale hoogu juurde anda! Lihtsalt vali sihtgrupp, sea postituste jaoks nõuded ning käivita kampaania!

Soovid, et sada 20-24 aastast naist Tallinnast, kellele meeldib Toit ning kellel on 500-1000 jälgijat, teeks sinu restoranis toidupilte ühe kuu vältel? Pole probleemi, ikka saab!

apps


apps

3. Naudi tulemusi ja statistikat

Peale kampaania loomist ning käima lükkamist on Sinu töö tehtud. Promoty Instagrami kasutajad hakkavad Sinu kampaaniast automaatselt pakkumisi saama ning neid täitma. Mis kõige parem, Promoty kontrollib ise automaatselt postituste tegemist ning kõik postitused ja statistika on Sulle igal ajal nähtav.

Kuidas oleks esimese kampaaniaga?