Leia üles influencerid,

kes su brändi armastavad

1. Leia influencerid, kes on su brändi fännid

Influencerid, kes su brändiga koostööd tahavad teha, kandideerivad ise kampaaniasse – neist saad välja valida oma lemmikud.
.

2. Kampaania loomine on riskivaba

Kampaania loomine on tasuta ning maksad vaid selle sisu eest, mis sulle tõesti meeldivad. Influenceritele saad tasuda rahas või tasuta toodetes-teenustes.
.

3.  Kogu statistika jookseb Promotysse

Promotys näed kogu kampaania statistikat (levik, meeldimised jm) reaalajas nii postituste kui ka kampaania lõikes.

Eesti sisuloojat

Läti sisuloojat

Soome sisuloojat

Kuidas see täpsemalt toimib?

1. Bränd loob kampaania

Kampaania loomisel kirjeldab brändi esindaja kampaania eesmärke ning ootuseid sisule. Samuti seab bränd kriteeriumid, millised influencerid kampaaniasse kandideerida saavad.

Kampaania loomine võtab mõne minuti ning on tasuta.
.

2. Influencerid kandideerivad kampaaniasse

Influencerid kandideerivad kampaaniasse, kirjeldades oma ideed, kuidas nad brändi toodet või teenust oma jälgijatele tutvustaksid – see aitab brändil üles leida oma tõelised fännid.
.

3. Bränd valib välja sobivad influencerid

Kõikide huviliste seast valib turundaja brändiga sobivad influencerid, kelle ta kampaaniasse kaasata soovib – need sisuloojad saavad oma postituse Promotysse üles laadida.

4.  Bränd ostab ära parimad postitused

Promotysse üles laetud sisu hulgast valib bränd välja parimad ning ostab need kampaaniasse. Sealjuures tasub bränd ainult nende postituste eest, mis talle meeldivad – kui sobivat sisu ei üles ei laeta, ei lähe kampaania brändile midagi maksma.
..

5.  Influencer teeb kampaaniapostituse

Brändilt kinnituse saanud, võib influencer ostetud foto enda Instagrami postitada ning saab tasu.

Bränd näeb reaalajas põhjalikku kampaania statistikat: levikut, meeldimisi ja kaasatust nii postituste kui ka kampaania lõikes.
.

6. Loodud sisu kuulub brändile

Lisaks nähtavusele sotsiaalmeedias jääb brändile omanäoline ja kvaliteetne pildimaterjal, mida ta võib kasutada kõikjal oma sotsiaalmeedias.

Meid usaldavad

Senised kampaaniad

Kahe aasta jooksul oleme läbi viinud enam kui 1000 influencer turunduskampaaniat. Siin on mõned meie lemmikud:

"Promoty on mugav platvorm, mille kaudu influencerite kampaaaniad ellu viia. Enim hindan Promoty kasutamise juures võimalust kampaaniat vastavalt vajadusele hallata  selekteerida sobivad mõjutajad just sulle sobival ajahetkel, kasvõi liiklusummikus ja vajadusel postituste hulka ajastada. Promoty on hindamatu tööriist, kui aeg on väärtuslik."

 – Doris Roždestvenski, Wolt Baltikumi turundusjuht

Kelly Maltsaar foto

"Promoty on mugav ja lihtne veebikeskkond, tänu millele on mõjuisikutega suhtlemine täielikult muutunud. Nüüd on õigete mõjuisikute leidmine kiirem ja sujuvam, sest huvitatud osapooled annavad ise koostöösoovist märku.

Tänu hästi organiseeritud keskkonnale on kogu protsess algusest lõpuni kiire ja lihtne – varasemalt nädalane protsess on asendunud paaripäevase kiire suhtluse ja toimiva koostööga."

 – Kelly Maltsaar, Mediabrands Digital

Tanel Vettik foto 

"Promoty on suurepärane platvorm jõudmaks kiiresti ja lihtsasti väga erinevate sihtrühmadeni, keda muidu raske püüda. Seejuures on kerge vaevaga võimalik kontrollida ja hallata kogu kampaaniat algusest lõpuni. Super tööriist turundajale!"

 – Tanel Vettik, ACME Film

Gert-Kristjan Rungi foto 

"Promoty lai sisuloojate võrgustik andis meile hea ja lihtsa võimaluse filtreerida välja enda jaoks sobivad influencerid, kes hoolivad tervisest ja naudivad sportimist. Paljud nende influencerid reageerivad ülikiiresti ning täna ülesse pandud kampaania on juba homseks sotsiaalmeedias korralikult nähtav"

 – Gert Kristjan Rungi, GKR Trade OÜ tegevjuht

Promoty platvormi abil jõuad kiirelt sadade või isegi tuhandete Instagrami influenceriteni, kes on su brändi fännid ning seda hea meelega oma sõpradele ja jälgijatele soovitavad. ♡