Leia üles influencerid,

kes su brändi armastavad


Sotsiaalmeedia on tõhusaim kanal brändi edendamiseks.

92% inimestest eelistab sõprade soovitusi reklaamile. Seetõttu me Promoty lõimegi.

Promoty abil leiad tuhandete Instagrami influencerite seast üles sisuloojad, kes on su brändi fännid – usume, et ainult nii sünnivad koostööpostitused, mis toovad brändile tulemusi.
.

Eesti sisuloojat

Läti sisuloojat

Soome sisuloojat

Kuidas see täpsemalt toimib?

1. Bränd loob kampaania

Kampaania loomisel kirjeldab brändi esindaja kampaania eesmärke ning ootuseid loodavale sisule. Samuti seab bränd kriteeriumid, millised sisuloojad kampaaniasse kandideerida saavad.

Kampaania loomine võtab mõne minuti ning on tasuta.
.

2. Sisuloojad kandideerivad kampaaniasse

Sisuloojad kandideerivad kampaaniasse, kirjeldades oma ideed, kuidas nad brändi toodet või teenust oma jälgijatele tutvustaksid – see aitab brändil üles leida oma tõelised fännid.
.

3. Bränd valib välja sobivad sisuloojad

Kõikide huviliste seast valib turundaja brändiga sobivad sisuloojad, kelle ta kampaaniasse kaasata soovib – need sisuloojad saavad oma ideed ellu viia ja loodud sisu Promotysse üles laadida.

.

 

.

4.  Bränd ostab ära parimad postitused

Promotysse üles laetud sisu hulgast valib bränd välja parimad postitused ning ostab need kampaaniasse. Sealjuures tasub bränd ainult nende postituste eest, mis talle meeldivad – kui sobivat sisu ei looda, ei lähe kampaania midagi maksma.
..

5.  Sisulooja teeb kampaaniapostituse

Brändilt kinnituse saanud, võib sisulooja kampaaniafoto enda Instagrami postitada ning saab tehtud töö eest tasu.

Bränd näeb reaalajas põhjalikku kampaania statistikat: levikut, meeldimisi ja kaasatust nii postituste kui ka kampaania lõikes.
.

6. Loodud sisu kuulub brändile

Lisaks nähtavusele sotsiaalmeedias jääb brändile omanäoline ja kvaliteetne pildimaterjal, mida kasutada oma sotsiaalmeedias ja reklaammaterjaidel.

.

Sisuloojatele saab tasuda

Tooted või kinkekaart

Tooted + rahaline tasu

Ainult rahaline tasu

.

Meid usaldavad

Senised kampaaniad

Oma esimese kahe aasta jooksul oleme läbi viinud üle 750 influencer turunduskampaania. Siin on mõned meie lemmikud:

“Promoty on mugav platvorm, mille kaudu influencerite kampaaaniad ellu viia. Enim hindan Promoty kasutamise juures võimalust kampaaniat vastavalt vajadusele hallata  selekteerida sobivad mõjutajad just sulle sobival ajahetkel, kasvõi liiklusummikus ja vajadusel postituste hulka ajastada. Promoty on hindamatu tööriist, kui aeg on väärtuslik.”

 – Doris Roždestvenski, Wolt Baltikumi turundusjuht

“Promoty lai sisuloojate võrgustik andis meile hea ja lihtsa võimaluse filtreerida välja enda jaoks sobivad influencerid, kes hoolivad tervisest ja naudivad sportimist. Paljud nende influencerid reageerivad ülikiiresti ning täna ülesse pandud kampaania on juba homseks sotsiaalmeedias korralikult nähtav”

 – Gert Kristjan Rungi, GKR Trade OÜ tegevjuht

Promoty platvormi abil jõuad kiirelt sadade või isegi tuhandete Instagrami sisuloojateni, kes su brändi fännavad ning seda hea meelega oma sõpradele ja jälgijatele soovitavad.