Promoty ostu- ja tagastustingimused

Tooted ja teenused

Promotys saab osta järgnevat:

 • Tasulisi postitusi sisuloojate poolt
 • Tasulisi story’sid sisuloojate poolt
 • Tasulist Instagrami bio linki sisulooja profiilil
 • Sisulooja poolt toodetud sisu ilma postitamiseta
 • Erikokkuleppel postitusi sisulooja blogis ja teistes kanalites

Toode = toodetud sisu.
Teenus = sisu tootmise protsess ning postitamine.

 

Hinnastamine

Promoty hinnastamine on dünaamiline ning sisaldab baastasu + vahendustasu, mis olenevalt konto suurusest, nõudlusest, toote liigist võib varieeruda 20%-50%. Konkreetseid hindu on võimatu siinkohal välja tuua kuna iga mõjutaja hind on erinev ning sõltub tema isiklikest parameetritest. Hinnad on kuvatud enne ostmist ning kehtivad ühe postituse või story kohta. Ostmisel kuvatud tasu on alati lõplik ning sisaldab kogu ostetud toodet või teenust.

 

Maksevahendid

Promoty krediit – Promotys on võimalik ettemaksuga kontole laadida krediiti mis on võrdväärne eurodega. Tegemist on tehnilise vahendiga mis muudab Promotys arveldamise lihtsamaks ning kiiremaks. Promoty krediidi laadimiseks saab kasutada nii pangalinki, arvet kui ka PayPali makset.

Krediitkaart – Promotys on võimalik tasuda toodete või teenuste eest krediitkaardiga ning sooritada korduvmakseid.

Pangalink – Promotys on võimalik tasuda toodete või teenuste eest pangalingiga, samuti on võimalik pangalingiga laadida kontol Promoty krediiti.

PayPal – Sarnaselt pangalingile on võimalik tasuda ka PayPaliga nii otse toodete või teenuste eest, kui ka Promoty krediiti ette laadida.

Arve – Arvetega arveldamiseks on kaks varianti: ettemaksu arve Promoty krediidi laadimiseks või taodelda Promotylt kulutamise kuu limiiti. Kuu limiidi variandi puhul saab turundaja kulutada nii palju kui soovib limiidi piires ning kuu lõpus esitatakse kulutatud summa eest konto omanikule arve 14 päevase maksetähtajaga (näiteks kui 1000€ kuu limiidiga kontol kulutada 500€, siis kuu lõpus saab konto omanik 500€ arve).

 

Maksmine

Maksmine toimub ainult euro (€) valuutas.

Makse sooritamiseks valige jooksvas kampaanias sobivad tooted ning lisage need ostukorvi.

Toodete või teenuste eest saate tasuda ülal mainitud maksevahenditega.

Toode või teenus realiseeritakse kliendi poolt kampaanias sätestatud tingimustel ning ajal peale tasumist.

 

Tellimuse tühistamine ning tagastamine

Juhul kui teenus ei vasta kliendi poolt kirjutatud kampaania kirjeldusele või tootega on probleeme, siis on võimalik kampaania vältel (või 14 päeva jooksul kui kampaania on lühem) teenusest taganed ning kulutatud krediit tagastatakse Promoty krediidi näol, mida saab uuesti kasutada järgnevateks kampaaniateks. Juhul kui klient soovib, siis Promoty krediit tagastatakse väljamaksena rahaliselt täies ulatuses firma kontole.

 

Ostu sooritamise detailne kirjeldus

 1. Loo kampaania draft, täida tellimuse info vastavalt soovile ning sisesta eelistatud maksevahend juhul kui see juba seadistatud ei ole (siin sammul makset ei toimu, see on vaid kliendi lisatuvastamiseks ning späm kampaaniate vältimiseks).
 2. Käivita kampaania ning sisuloojad näevad sinu pakkumist ning annavad teada kui nad on huvitatud.
 3. Vali välja sisuloojad kellest oled huvitatud, nad kuvatakse kampaania kirjelduse all koos hinnaga (veel makset ei toimu).
 4. Seejärel hakkavad sisuloojad sisu looma ning laevad selle Promotysse üles.
 5. Näed nimekirja sisuloojatest ning nende poolt toodetud sisust koos hinnaga.
 6. Vali välja oma lemmik toodetud sisu ning lisa need ostukorvi.
 7. Soorita makse vastavalt üleval toodud juhendile ning meetoditel.
 8. Seejärel (juhul kui tegemist pole ainult sisu hanke kampaaniaga kus postitust ei toimu) postitavad sisuloojad toodetud sisu oma Instagrami kampaania kirjelduses oleval moel esimesel võimalusel kuid hiljemalt kliendi poolt määratud kampaania perioodil.
 9. Peale postitust on kliendil võimalik 3 päeva pretensioone esitada postituse osas. Juhul kui kliendil on hiljem pretentsioone (maksimaalselt kas kampaania lõpuni või 14 päevani), siis käitume ülal mainitud tellimuse tühistamise punkti kohaselt.

Ostu sooritamise detailsem kirjeldus on kättesaadav siin lingil.

 

Pretensioonid

Pretensioonide puhul võtke ühendust info@promoty.eu või telefonil 56966990. Leiame alati Teile personaalselt parima lahenduse. 🙏🏻